facebook instagram youtube telegram
Search(044) 484 09 58

Bloomsbury International

Bloomsbury International інноваційна школа англійської мови, акредитована Британською Радою.

Школа розташована в самому серці Лондона. Прекрасні історичні будівлі школи знаходяться всього кілька хвилин ходьби від станції метро Holborn, кілька хвилин від Oxford Street, Covent Garden, British Museum. Школа пропонує відмінну якість навчання англійській мові за прийнятною вартістю для дітей і дорослих.

В школі панує справжня міжнародна атмосфера, адже щорічно близько 2000 студентів із 40 країн світу обирають вивчення англійсько мови саме в Bloomsbury International.

За короткий термін студенти досягають поставлених цілей у вивчені англійської мови і отримують задоволення від перебування і навчання в Лондоні.

Студентам надається індивідуальний навчальний план і підхід, підтримка від викладачів протягом усього навчального процесу, що допомагає легко і ефективно вивчати англійську мову.

В школі Ви знайдете курс саме для себе, для своїх цілей, не важливо, готовитися ви до міжнародних екзаменів з англійської мови, удосконалюєте англійську для кар’єрних цілей, бізнесу, чи просто хочете вивчити англійську для себе, тут є ідеальний курс для вас. Сучасні умови, турбота про студентів, захоплююча культурна програма і високий рівень навчання роблять Bloomsbury International кращим вибором для Вашого успіху.

Bloomsbury International пропонує наступні програми:

ПрограмаВікТривалістьІнтенсивність
General Englishвід 16 роківвід 1 тижняСтандарт
20 годин на тиждень
Стандарт плюс
30 год на тиждень
Інтенсив
40 годин на тиждень
Інтенсив супер
50 годин на тиждень

Чудовий курс для студентів, які хочуть краще і впевненіше спілкуватися англійською мовою в повсякденному житті. Програма планується з урахуванням усіх потреб студента, уроки проводяться з акцентом на всі мовні аспекти, включаючи словниковий запас, вимову, письмо, читання, граматику, розмовну мову і сприйняття на слух. Особливий акцент роблять на ефективності спілкування. Велика частина курсу присвячена активації тих пасивних знань, якими студент уже володіє. Тобто, навіть короткий курс тривалістю один тиждень принесе значну користь.


ПрограмаВікТривалістьІнтенсивність
Business Englishвід 16 роківвід 1 тижня20 уроків на тиждень


На уроках ділової англійської ви навчитеся висловлювати свої думки вільно і впевнено у спілкуванні з клієнтами, діловими партнерами, колегами на різних рівнях і в різних робочих ситуаціях. Удосконалите всі ключові навички володіння діловою англійською мовою.

Навчальна програма включає:

  • Світські розмови у діловому світі
  • Переговори і переконання
  • Участь у нарадах
  • Навички проведення презентацій
  • Навички проведення співбесіди
  • Написання звітів, листів, ведення ділової документації

ПрограмаВікТривалістьІнтенсивність
Зимові англійські канікули для школярів10-17 роківвід 1 тижня
6 січня – 14 лютого
20 уроків на тиждень

Bloomsbury International пропонує високоякісну захоплюючу, інтерактивну програму вивчення англійської мови для школярів у Лондоні.

Програма відповідатиме віку, інтересам школярів, що забезпечить їм максимум задоволення від зимових канікул. Діти удосконалять загальні навички спілкування англійською мовою: фонологія вимови, функціональна граматика, тематична, лексика, навички сприйняття мовлення на слух, читання, письма.

Крім того, у школярів буде чудова можливість вивчати культуру Британії, відвідуючи цікаві, культурні місця і пам’ятки у Лондоні. Такі як, Зимова країна чудес у Hyde Park,яка відкрита тільки в цю пору. Тут проводяться чудові різдвяні ярмарки, на яких можна скуштувати сезонні страви і катаючись на ковзанах відчути себе справжнім лондонцем.

Подивитися казкову різдвяну ілюмінацію на Oxford Street & Regent Street.

Культурні заходи включають відвідування наступних відомих місць: Британський Музей, тур Гаррі Поттера, музей мадам Тюссо, Лондонський Тауер, Букінгемський Палац, будівля Парламенту, Біг-Бен і найкращі парки Лондону.